Osmangazi,Bursa /TÜRKİYE 0090 (224) 215 6040

More Website Templates @ TemplateMonster.com. November12, 2012!

Bur-Bant Endüstriyel

Bursa'da 2007 Yılında Kurulmuştur.

Yapıştırıcı, aşındırıcı, folyo, kauçuk, plastik, pvc, akustik ve yalıtım ürünlerinin kalıp kesim, şekillendirme, laminayon, ayıklanması, montaj gibi her türlü özel isteğinizi ve talebinizi karşılayabilecek şekilde özel imalat hizmeti vermektedir. Başta otomotiv olmak üzere endüstriyel üretim yapan firmaların proseslerine çözümler üretmekte ve verimlilik sağlamaktadır.

Yönetim

Sektörün içinde gelen Bur-Bant yönetimi 15 yıllık tecrübe ve deneyimlerini gelişen teknolojiyle birleştirerek sağladıkları çözümler ve yaptıkları yatırımlarla büyümenin mimarı olmuşlardır. Yenilikçi anlayış ile kurumsallaşma ve kaliteye verdikleri önem müşteri memnuiyeti ve pazar payının armasının temelini oluşturmaktadır. Üretimin her aşaması ve sektöre hakim olan yönetim bu tecrübe ve deneyimlerini profesyonel ekiplerle çalışarak güçlendirmiştir.

Proje Ekibi

gelen teknik bilgiler ve resim göre fizibilite çalışması yaparak ürün ve hizmetler için teklif hazırlmakta ve onaylanan projeleri devreye almaktadır.

Kalite Ekibi

KYS gereksinimlerini yerine getirerek tüm süreçlerin sisteme uygun olarak çalışmasını sağlamakta ve ürünlerin üretim kalitesini güvence altına almaktadır.

Planlama Ekibi

Müşteri ile üretim arasında kaliteli ve temrinli üretimi sağlayan ekip gelen tüm siparişlerin planlaması ve üretilmesi konusun da destek verir.

Üretim Ekibi

Planlanan siparişlerin kalite standartlarında belirlenen prosedürler ile ilgili üretim hatlarında zamanında ve eksiksiz üretimini sağlamaktadır.

Devamını Oku

Kalite

Politikası

Kalite yönetim sistemi şartlarına uymak
Kalite yönetim sistemini sürekli iyileştirmek
Kalitede lider olabilmek için müşterilerimizi memnun etmek...

Devamını Oku

 

Misyon

Müşteri ihtiyaçlarını göz önüne alarak sektörümüzde yeni çözümler oluşturmak, müşterilerimizin beklentilerinin üstünde yeni üretim yöntemleri geliştirmek ve 3M için Global iş ortağı haline gelmek.

Vizyon

Müşterilerimiz ve Çalışanlarımız için değer yaratan FARKLI, REKABETÇİ, YARATICI ve GÜVENİLİR Bir firma olmak, Ürün ve Hizmeti müşteriye zamanında, hatasız eksiksiz teslim ederek müşteri memnuniyetini sağlamak.