Osmangazi,Bursa /TÜRKİYE 0090 (224) 215 6040

More Website Templates @ TemplateMonster.com. November12, 2012!

Kalıp Kesim / Die Cut

Bur-Bant Endüstiyel teknik resime tam olarak uygun parçalar üretmek için tüm mevcut kalıp kesme tekniklerini kullanır:

Tam kesim / Full Cut

Kalıpla tam parça kesimi yapılması.

Yarım kesik / Semi Cut

Kalıpla yarım kesilmiş veya kenarları boyunca bazı noktalara kesim yapılması.

Öpücük kesimi / Kiss Cut

Taşıyıcıya kadar kalıpla kesim yapılması.

Bur-Bant Endüstriyel istenilen miktarlarda küçük yada büyük ölçülerde parçalar üretir.

Laminasyon

Lamination

kumaş, pvc, kauçuk, sünger, asetat, plastik gibi farklı malzemeleri birleştirmek için çift taraflı bant kullanarak lamine eder. Ardından, bu lamine ürünler şekilli kesim yaparak, yarı mamul veya nihai ürün elde eder.

Dilimleme

Sliting

rulo ürünlerin istenilen ölçüde kesilmesi hizmetini çeşitli kesme makineleri sağlamaktadır. Ürün teknik özellikleri ve ölçülerine göre uygun kesim makinesi veya makineleri ile üretim yapmaktadır.

Aktarma

Transfer

rulo ürünlerin bobin, liner veya ölçü değişim hizmetlerini aktarma çözümü ile sunmaktadır. İstenilen ürünü elde etmek için aktarım makinesi veya tümleşik makineler kullanılarak üretim yapılmaktadır.

Montaj

Assambly

bantlı ürünlerin kullanılacağı müşteri üretim hattında prosesleri hızlandırmak amacı ile montajı hizmetini vermektedir. Ürünler teknik resim ve referanslara göre montaj yapılarak sevk edilmektedir.

Hizmet

Anlayışı

Sektör standartlarında kaliteli üretim, sürekli iyileştirme ve sıfır hatayı sağlamak amacıyla kalite sertifikaları alınmıştır.

Yurt içi, yurt dışı fuarlara katılarak sektörün gereksinimlerini, teknolojilerini takip etmekte ve bu yenilikleri üretim proseslerine kazandırmaktadır.

Kalite

AnLAYIŞI

Praesent vestibulum molestie lacus. Aenean nonummy hendrerit mauris. Phasellus porta. Fusce suscipit varius mi. Cum sociis natoque penatibus et magnis.

Read More