Osmangazi,Bursa /TÜRKİYE 0090 (224) 215 6040

More Website Templates @ TemplateMonster.com. November12, 2012!

Ürünlerimiz

Rulo Bantlar

Bur-Bant Endüstriyel istenilen özellikte ve ölçüde çift taraflı akrilik, köpük, kağıt taşıyıcılı bant satışı yapmaktadır.

Rulo bant telifi almak için istediğiniz ürünlerin teknik resim, yıllık tüketim miktarı ve proje bilgilerini proje@burbant.com e-posta adresimize göndermeniz yeterlidir. Ekibimiz en kısa zamanda proje ile ilgili tarafınıza dönüş yapacaktır.

Kalıp Kesim Ürünler((Die Cut)

Bantlar

İstenilen ölçüde ve özellikte bantlar teknik resime uygun kalıp kesim(die cut) olarak istenilen paket türü ile satışı yapılmaktadır.

Tam Kesim Bantlar

Ürünün kalıpla tam kesim işlemi yapılması ve paketlesi şeklidir. Tam kesim ürünler kağıda yada ruloya dizili olarak verilemez.

Tırnaklı, Kulakçıklı Bantlar

Ürünün kullanım prosesinde üzerindeki koruyucunun kolay soyulmasını sağlmak amacı ile yapılan uygulamadır. Tüm kesim yöntemlerine uygunalabilnir.

Tabakaya Dizili Bantlar

Ürünün kullanım prosesinde kolay alınmasını sağlamak amacıyla yapılan uygulamadır. Tabaka ölçüsü, ürünler arası boşluk ve istenilen ürün adetine göre üretim yapılmaktadır.

Ruloya Dizili Bantlar

Ürünün kullanım prosesinde kolay alınmasını sağlamak amacıyla yapılan uygulamadır. Rulo üzerindeki ürünler arası boşluk ve isteniler ürün adetine göre üretim yapılmaktadır.

Akustik Ürünler

İstenilen ölçüde ve özellikte akustik ürünler teknik resime uygun kalıp kesim(die cut) olarak istenilen paket türü ile satışı yapılmaktadır.

Tam Kesim

Ürünün kalıpla tam kesim işlemi yapılması ve paketlesi şeklidir. Kesilen ürünlerin uc noktaları kesim sırasında kismi olarak birleşmektedir.

Kenar Kapama

Ürünün kalıpla kenar kapamalı tam kesim işlemi yapılması ve paketlesi şeklidir. Kesilen ürünlerin uc noktaları kesim sırasında istenilen ölçüde birleşmektedir.

Bantlı Ürünler

Akustik ürünlere kısmı yada full olarak bant uygulanması işlemidir. Bantlı ürünlerde müşteri isteğine göre tırnaklı, kaldırma bantlı tırnaklı yada ruloya dizili olarak verilmektedir.

Praesent vestibulum molestie lacus. Aenean nonummy hendrerit mauris. Phasellus porta. Fusce suscipit varius mi. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes.

Müşteri Çözümleri

Lamine

Kumaş, pvc, kauçuk, sünger, asetat, plastik gibi farklı malzemeleri çift taraflı bant kullanarak lamine eder ve şekilli kesim yaparak, lamine ürün üretimi yapmaktadır.

Yüzey Koruma Filimleri.

ÜRÜNLERİN JUMBO OLARAK SATIŞ YAPILMAKTADIR.

Devamını Oku